Telefon: 48 18 90 33   |   Mail: fuchs.sidal@fusi.dk

Personale

Peter Rasmussen

Salg: Sjælland,
Nord- og Midtjylland
​mail: peter@fusi.dk
mobil: +45 4030 6600​

Frank Andersson

Daglig leder
Salg: Sjælland, Fyn & Sønderjylland
mail: frank@fusi.dk
mobil: +45 4092 8229​

Kim Grandt
Lager/salgssupport

mail: kim@fusi.dk

mobil: +45 2814 7554​

Steen Gammelvind

​Selmatec Securities

Salg/Service

steen.gammelvind@selmatec.com

mobil: +45 3145 9062​

Lone Cordua

 Regnskab

 

 

mail: lone@fusi.dk

Kontakt os - klik her!

Eller udfyld formularen.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

om os

​Fuchs + Sidal A/S

FUCHS + SIDAL A/S blev grundlagt i 1987 med det formål, at være lagerførende af inventar, køle-/smøremidler samt værktøj.

produkter

fra vores leverandører

Se hvad vi tilbyder her på vores liste over Kvalitetsstyring, produktions- og lagerstyrings-inventar fra vores mange leverandører. 

Hør nærmere

Kontakt os

Har du spørgsmål, ris eller ros til Fuchs +  Sidal A/S, er du velkommen til at ringe eller skrive til os via vores formular.

​Fuchs + Sidal A/S  ▪  Industriskellet 7, 3540 Lynge  ▪  Telefon: 48 18 90 33  ▪  E-mail: fuchs.sidal@fusi.dk